zaawansowane wyszukiwanie

0 PLN do 1.500.000 PLN

znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Kosiński – biuro nieruchomości na Mazurach

Poznaj Nas

Rynek nieruchomości na Mazurach w ciągu kilku ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Jego specyfika, wymagania klientów, jak i sam wachlarz dostępnych nieruchomości ewoluowały w kierunku rynków, na których kontakt z właścicielem odbywa się głownie poprzez pośredników jakim są biura nieruchomości. Coraz większa część klientów preferuje tego typu rozwiązania, dostrzegając i doceniając ich zalety.

Niezależnie od tego czy chcemy kupić, wynająć czy sprzedać mieszkanie, dom, lokal lub działkę ? pomoc agenta to olbrzymia oszczędność czasu, formalności jak i dobra reklama dla Waszej nieruchomości. Fakt ponoszenia niewielkiej opłaty procentowej jest rekompensowany dobrą kampanią promocyjną oraz świetnie przygotowaną prezentacją, co w dalszej perspektywie odbija się korzystanie na cenie i w ogólnym rachunku potrafi przynieść korzyść sprzedającemu.

Biuro nieruchomości Kosiński z siedzibą w Mrągowie ? można by rzec, że samym centrum tej urokliwej krainy jaką są Mazury, to sprawdzony agent nieruchomości. Doskonale znamy okolicę oraz wszystkie pobliskie miejscowości, co czynie nas partnerem godnym zaufania. Chętnie podpowiemy i doradzimy, gdzie oraz w co warto zainwestować. Posiadamy szeroką wiedzę o wynajmowanych oraz przeznaczonych do sprzedaży mieszkaniach, domach, lokalach i gruntach.

Nasze usługi

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc. Jeśli szukasz sprawdzonego biura nieruchomości na Mazurach możesz być pewny, że dobrze trafiłeś.

Wyszukiwarka nieruchomości

Szukasz wymarzonej nieruchomości na Mazurach? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i przeglądaj dostępne mieszkania, domy, działki, lokale na Warmii i Mazurach.

Kontakt z agentem

Nie znalazłeś interesującej Cię nieruchomości? Nic straconego - skontaktuj się z nami... Znajdziemy Tobie, Twoje wymarzone miejsce

Polecane nieruchomości

Sprawdź nieruchomości na Mazurach polecane przez naszego agenta
Sprawdź szczegóły Zwiń szczegóły
01 01

Siedlisko z własną linią brzegową jeziora koło Mikołajek

2.050.000 PLN Przepiękna posiadłość w samym sercu mazur ? w Zełwągach blisko Mikołajek. Siedlisko położone jest nad jeziorem- z własną ( 40 metrową linią brzegową), w otoczeniu lasu, na działce o łącznej powierzchni 23 000 m2.

Porównaj nieruchomości