zaawansowane wyszukiwanie

0 PLN do 1.500.000 PLN

znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Pomożemy Ci skutecznie i bezpiecznie
sprzedać, wynająć, kupić lub znaleźć
wymarzone miejsce

Jeśli brakuje Ci czasu na przeglądanie ogłoszeń, skontaktuj się z naszym biurem. Znajdziemy propozycje pożądanych przez Ciebie nieruchomości, według Twoich potrzeb oraz kryteriów. Dokonamy ich prezentacji i pomożemy załatwić wszelkie formalności. Tobie pozostanie po prostu wybrać. Zacznij ten wybór od poznania oferowanych przez nas usług. Zaufaj nam. Poczuj wolność na swoich włościach.

Olbrzymia część nieruchomości na Mazurach jest na tyle atrakcyjna i ciekawa, że nigdy nie trafia do szerszego grona odbiorców. Niszowość tego typu ofert sprawia, że są trudne do wyśledzenia i znalezienia, a w momencie kiedy trafiają na szerszy rynek są już niedostępne. Tylko sprawni agenci ds. nieruchomości na Warmii i Mazurach mają dostęp do tych informacji. Jeśli szukasz prawdziwej perły wśród nieruchomości ? zgłoś się do nas.

Mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia
Każde biuro nieruchomości na Mazurach ma w swojej ofercie różnego typu mieszkania na sprzedaż. Chcąc zaoferować osobom zainteresowanym możliwie największy wybór, przykładamy olbrzymią uwagę do naszej oferty. Doskonała znajomość rynku i obszaru na którym działamy, pozwala nam dotrzeć do ofert niewidocznych dla większości szukających.

Sprzedaż i kupno domów na Mazurach
Jako rdzenni mieszkańcy Mazur którzy na co dzień pomagają osobom zainteresowanym znaleźć bądź sprzedać dom, mamy doskonałą orientację w terenie. Znamy każdy zakątek, każde miasto, każdą wieś ? wiemy co, gdzie i za ile wybrać na nieruchomość marzeń. Niezależnie czy szukasz samotni na skraju lasu (drewniany dom na Mazurach), czy domku w mieście z ładną działką (np. dom w centrum Mrągowie), niedaleko głównej drogi ? możesz liczyć na naszą pomoc. Pomożemy, doradzimy i przeprowadzimy przez wszystkie procedury sprzedaży/kupna własnego domu.

Wynajem lokalu, magazynu, biura
Naszą specjalnością są zarówno nieruchomości mieszkalne, jak również usługowe. Kosiński nieruchomości stale śledzi i monitoruje tutejszy rynek przemysłowy. Dzięki temu mamy olbrzymią wiedzę na temat aktualnego stanu budynków przemysłowych, hal produkcyjnych, magazynowych jak również drobniejszych nieruchomości jak sklepy, lokale usługowe i biura do wynajęcia w centrum miast. Wiele z tych ofert nigdy  nie trafia do ogłoszeń, są przejmowane z dnia na dzień przez nowych nabywców, właśnie dzięki sprawnej pracy biura nieruchomości.

Biuro nieruchomości Mrągowo
Z uwagi na coraz szybsze tępo życia, coraz mniej czasu i więcej obowiązków, niesłychanie trudno jest znaleźć czas wolny, który można by poświęcić na zadania inne, niż te wynikające z naszego stylu życia. To właśnie dlatego agenci nieruchomości są coraz częściej wybieranym pośrednikiem w sprzedaży, kupnie lub wynajmie mieszkań i domów. Kosiński nieruchomości zadba o odpowiednią prezentację, reklamę i przygotowanie. Państwo nie tracąc czasu zyskują specjalistę od sprzedaży, kupna lub wynajmu który, w Państwa imieniu załatwi wszystkie niezbędne formalności.

Porównaj nieruchomości